Raddess

Může se odebrat řidičák za to, že řidič v práci narazí do brány, která spadne na jeho kolegyni a poraní ji nohu?

Nebo je to pouze strašení?

Odpovědi
mosoj

Je to dopravní nehoda jako každá jiná!

Hykam

Taky bych to tak viděl, jak píše mosoj. I v areálu firmy se musí dodržovat předpisy.

mojitek

Kde v „práci“ ??? Pokud se nejedná o veřejnou komunikaci (kde se stala nehoda) ,tak nikomu vzít nic nemůžou,samoz­řejmě.Jinak chtělo by to bližší popis místa a nehody,jak dopadla dechová zkouška,vyšetřovala to policie?… atd..