Rozamunda

může se mě něco stát když si vezmu paralen a zapiju to energet´ákem ?

Doplňuji:
co by se stalo kdybych si koupila energet´ák smíchaný s vodkou a pak bych přidala rozdrcený 1 až 2 paraleny ? a nebo jenom to pivo kybych si pak koupila nebo Frisco co se stane ?

Odpovědi
mosoj

Pokud v tom není alkohol, tak klidně.

Drap

Nemělo by se stát nic. Osobně bych si ale myslel, že jedno svinstvo do těla uplně stačí.

nanif

stane se leda hovno

da ny

Člověk je strůjcem svého osudu :)!
Na SZŠ nás kdysi jeden z externě vyučujících lékařů varoval před nevhodností podávání Paralenu děvčatům a mladým dívkám…:(
Svým dcerám jsem ho raději při snižování teploty nikdy nepodala.
JINAK:
http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/226634-energeticke-napoje-zvysuji-rizika-zavislosti-na-alkoholu.html
http://www.ty­den.cz/rubriky/zdra­vi/energeticke-napoje-a-alkohol-nebezpecny-mix_218060.html#­.UvqefvuX7Fw

Boy 13

Já bych to radši neděla ;))

arygnoc

to ste nemocná na mejdane?

nemocný človek užíva lieky, človek na mejdane si užíva.

jedno síce druhe nevylučuje, ale je to kombinácia nič moc.

petra15

at si da, urcite je i tetovana, a alkohol je u ni normalni…
naivita na stovce, intelekt na nule…