Brytass

Může se každý naučit zpívat?

Zajímalo by mě, jestli se může každý naučit zpívat. Je podle vás možné, že by se člověk s hrozným hlasem ten hlas naučil ovládat a začal by zpívat hezky? :D

Nejlepší odpověď
Kelt

Žádný hlas není hrozný a když se svěříš učiteli zpěvu a budeš na sobě pracovat, je to možné. Někde se hodí chraplák, pro jiný druh zpěvu, zase baryton atd. Lidský hlas je nejdokonalejší hudební nástroj.