Avatar uživatele
zjentek

Může prosím někdo prověřit, zda je v tuto chvíli možné přihlásit se k O2 TV?

Protože už asi hodinu mně server na přihlášení odpovídá, že se snaží přihlásit příliš mnoho uživatelů a ať to zkusím za 5 min. Ani se neomlouvají, jen to konstatují. A O2 linka standardně pracuje denně od 8 do 19 hod., čili- kdo v této situaci pomůže? Za co platíme? Jaké je řešení? Víte? Děkuji.


Elkon, NA NETU? Tzn. bez set-top-boxu? To bych rád upřesnil, bo jsem to prvně neudělal, ale otázka je v kategorii internet… Totiž stále nelze se do O2 TV připojit. );

Zajímavá 0 před 674 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Normálně se dívám a nikdy mě to nepřestalo fungovat. Dívám se na PC.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Tak už to taky nejde. Když jsem to vypnul, tak už to znovu nenaskočilo.

Avatar uživatele
zjentek

Tak promiň, to jsem nechtěl (i když jsem jaksi tušil, že se to při ověřování/pomoci může stát). Mě to vystrnadilo z trvalého přihlášení samo, ani jsem se nemusel odhlašovat. 🤷‍♂️ ..Tak děkuji za prověření.

(Tohle se stane a nemají nonstop linku, kde by bylo možný prokonzultovat. Takže později /až poběží/ dudu z principu požadovat finanční náhradu při nefunkčnosti, jejich služby stojí celkem raketu.)

Avatar uživatele
elkon

Zatím se mi to ještě nestalo, ale většinou se dívám na televizi. Tam ale nemám O2TV. Protože nebudu vyhazovat peníze za ten jejich settopbox. Tak se na PC dívám jen, když chci sledovat něco (program), co mi normálně v televizi nejde, nebo něco, co nestihnu, tak se dívám s odstupem.

Avatar uživatele
zjentek

Chápu. Ale že kuwy alespoň něco neřeknou/nena­píšou/nekváknou­…teď už je mně to jasný>>>https:/­/www.vypadky24­.cz/stav/o2#com­ment-16013

Avatar uživatele
zjentek

INTERNETOVÁ o2 tv.

Nový příspěvek