Avatar uživatele
anonym

Může Policie ČR vykonat domovní prohlídku u .....

… bezdomovce?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? fablen, Pájo, briketka10 před 4321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud je bezdomovec hlášen na obecním úřadu,tak těžko.Pokud se zdržuje v nějakém objektu,tak ten většinou mívá majitele. A v tomto případě je oprávněné vniknutí policie do soukromého objektu upravené zákony a předpisy.
…:D

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jo, že by mu převrátila krabici naruby??????:D:D:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

není bezdomovec jako bezdomovec, některý může bydlet v nějaké chatrčce a krást, tam může mít schovku těch ukradených věcí a když ho někdo práskne, tak proč ne ??

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Barbakane, představa domovní prohlídky u bezdomovce nahlášeného na OÚ je opravdu k popukání. To to Bohemica vystihla.
Chci se ale zeptat, Tobě smazali už i tu otázku o mazání otázek? Víš, já mažu a dost důsledně GVKB. K tomu se bez mučení přiznám. Předpokládám ale, že mne nepodezříváš, že bych to dělala jinde. Když ano, tak bych to dotyčnému napsala, jako o udvou odpovědí bolakovi. Nebyly to odpovědi, jenom povídání zcela mimo otázku.
Chtěla bych tě ale poprosit, zda bys mi s tím zabedněncem Koubou nebyl ochotný pomoct. Zřejmě to bude chtít admina upozornit z více stran, že se jedná o chorobné projevy. Pokaždé mu někdo odpovídá ve smyslu, že píše kraviny a za pět minut je tam další kravina.

před 4321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek