Může Policie ČR vykonat domovní prohlídku u .....

… bezdomovce?!

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je bezdomovec hlášen na obecním úřadu,tak těžko.Pokud se zdržuje v nějakém objektu,tak ten většinou mívá majitele. A v tomto případě je oprávněné vniknutí policie do soukromého objektu upravené zákony a předpisy.
…:D

Další odpovědi
hanulka11

Jo, že by mu převrátila krabici naruby??????:D:D:D

briketka10

není bezdomovec jako bezdomovec, některý může bydlet v nějaké chatrčce a krást, tam může mít schovku těch ukradených věcí a když ho někdo práskne, tak proč ne ??

anonym

Barbakane, představa domovní prohlídky u bezdomovce nahlášeného na OÚ je opravdu k popukání. To to Bohemica vystihla.
Chci se ale zeptat, Tobě smazali už i tu otázku o mazání otázek? Víš, já mažu a dost důsledně GVKB. K tomu se bez mučení přiznám. Předpokládám ale, že mne nepodezříváš, že bych to dělala jinde. Když ano, tak bych to dotyčnému napsala, jako o udvou odpovědí bolakovi. Nebyly to odpovědi, jenom povídání zcela mimo otázku.
Chtěla bych tě ale poprosit, zda bys mi s tím zabedněncem Koubou nebyl ochotný pomoct. Zřejmě to bude chtít admina upozornit z více stran, že se jedná o chorobné projevy. Pokaždé mu někdo odpovídá ve smyslu, že píše kraviny a za pět minut je tam další kravina.