Avatar uživatele
bili.b

Může po mne Taxika požadovat usly zisk pri dopravni autonehodě.

Dobry den, Měl bych otazku zavinil jsem autonehodu a taxikar se mi ozval se mi s tim, ze po me bude chtit usly zisk a bude mne kontaktovat jeho pravnik? Chci se zeptat.. Slysel jsem, ze usly ziks se pry hradi z povinneho ruceni? co je na tom pravdy a nebo co si o tom mam myslet..predem děkuji za odpovědi?
Doplňuji:
Muže po me taxikář požadovat usly zisk po autonehodě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3957 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, i toto jde uhradit z povinného ručení. A podle toho, co ve své otázce píšete, je to tak dobře. Pojišťovna si prověří, zda náklady účtované taxíkářem odpovídají platným cenám. Takže máte alespoň jistotu, že se za peníze pojišťovny nebude taxíkář ještě radovat, že Vás doběhl.
Víte, když na mne někdo vyrukuje s právníkem, vidím rudě a pokaždé se nakonec ukáže, že právníkem se ohání nejvíc ten, kdo má co skrývat a nejedná poctivě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

bili, dobrý den.
každý po Vás může chtít cokoliv. Je jen na Vás co s tím uděláte. Osobně bych ho odkázal na plnění ze zákonného pojištění. asi bych mu sdělil toto:
Milý pane velice mne mrzí, že jsme vám způsobil problémy. Veškeré nároky na odškodnění, náhradů nákládů a škody Vám zcela uhradí moje pojištovna.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek