plebs

Může osoba genderfluid která se cítí střídavě ženou a mužem sportovat v obou pohlavích?

Jednou startovat za mužský tým a později za ženy stačí napsat čestné prohlášení o momentálním pohlaví anebo o tom rozhodne sudí?

Odpovědi
Ametyst

Doufám, že nemůže. Tyhle blbé deviantní nápady už zničily ženské sporty totálně, nehledě na sexuální napadení žen. Žena není ten, kdo si jako sexuální predátor mužského pohlaví oblékne ženské šaty a jde harašit do ženské šatny a sprchy.