Petusinka

Může nějak uškodit L – Tryptofan ?

Může nějak tento prostředek uškodit, když se bude dodržovat dávkování? Zatím jsem všude četla že ne, tak by se chtěla jen tak ujistit… Děkuji :)

Odpovědi
venkovan

Asi bych se mu vyhnul.
Působí na psychiku, to je celkem nebezpečná záležitost která se může stát návykovou. Ŕekl bych, že toto užívat bez lékařského dohledu je celkem riziko.
Pokud máš nějaké potíže na které si chceš tento prostředek kupovat, tak raději jdi k lékaři. S psychikou bez lékařského dozoru bych si moc nezahrával.