zjentek

Můžu v levandulovým oleji na slunce?

Jestli může na slunce celá zapatlaná od levandulovýho o­leje.

Sluneční záření a levandulový olej (řepkový, slunečnicový nebo olivový základ).

Ad Astaroth47: A co třeba slunce a třezalkový olej?
Je mně jasný, že člověk se může vystavit slunci, jak chce, ale… Víš o problematice něco víc? Tak například:

Může v levandulovým oleji na slunce, aniž by u ní došlo došlo k negativním zdravotním následkům, spojeným se slunečním zářením, v souvislosti s olejem, který má všude na kůži?

Nejlepší odpověď
anonym

Na slunce můžete zapatlaná opalovacím olejem, levandulovým olejem, řepkovým olejem, slunečnicovým olejem, olivovým olejem, motorovým olejem, kokosovým olejem, malinovým olejem, výpekem ze slaniny, konopným olejem, ale třeba i oblečená v červeným tričku, v zeleným tričku, modrým tričku, růžovým tričku, žlutym tričku, bez trička. Možností je nepřeberně.

Další odpovědi
Drap

Může

aliendrone

V levandulovém oleji na Slunce MŮŽE! Ale dej bacha, aby nebyla JEN v tom oleji, protože by mohla budit pozdvižení (u mužů) nebo pohoršení (u žen)! ;) :D :D

Edison

Proboha… tak pokud máš pochybnosti, tak to prostě nedělej! Nebo chceš vodit za ručičku?

zjentek

Ad Drap: URČITĚ??? Jde o zdraví…