LukoX_X

Může muž : přijít o sperma, kvůli časté masturbaci ?

Brej den
Mám otázku
Může muž : přijít o sperma, kvůli časté masturbaci ?

Nejlepší odpověď
Palpatine

Pro boha kolik ti je? Ještě jsem neslyšel o nikom, kdo by byl neplodný díky časté masturbaci. Naopak je to zdravá činnost. O sperma rozhodně nepřijdeš. Ty se ti vytváří neustále pokud jsi zdravý. Ale je pravda, že častou masturbací se snižuje množství ejakulátu při každém dalším orgasmu. Ale to se dá napravit tím, že pár dní abstinuješ.

Další odpovědi
zjentek

Určitě ne, ale nový sperma se musí Z NĚČEHO tvořit a velice zjednodušeně řečeno je to právě Z KRVE, takže tó dost vysiluje! Třeba já vůbec nemůžu chodit do práce a nezvládnu ani nutný povinnosti v domácnosti… takže VŠEHO S MÍROU!

Inkognito :)

Jednoduše řečeno : nemůže :) Koukni se na odpovědi, tam to máš detailně popsané :)

zbyndo

Naopak,tréning je trening

autacek

To ne, ale můžeš mít pak chlupaté ruce.