Avatar uživatele
Honzucha

Může můj bankovní poradce nějak vidět, kolik peněz mám na účtě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4927 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Proč by nemohl, když mu to povíš.
Další otázka je, jestli to vědět musí.

Také je otázka, jak hodně důvěryhodný tento poradce je. Pokud je skvělý, může ti poradit, jak a kam vhodně investovat. Pokud je co. 100 tis. nic moc neřeší. Nebo může být jen zvědavý.

hanulko11, každý ne. I mezi bankovními a finančními poradci jsou rozdíly. A někteří mají smlouvu s mnoha peněžními ústavy a opravdu vyberou ten nejlepší. Netýká se to ovšem těch, kteří pracují pouze pro např.1–2–3 instituce. Normální člověk, který se financím extra nevěnuje, nemá šanci se v té záplavě orientovat.
Je prostě potřeba si správně vybrat. Také jsem dlouho hledala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Pamatuj,že každý bankovní poradce ti bude nabízet vždy jen ty „nejlepší“ produkty své banky.A víš proč,protože z toho má provize. A většinou se neohlíží na to co je pro klienta nejlepší.......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iq

Pokud je to bankovní poradce přidělený bankou kde máte účet,tak ano ví přesně kolik máte peněz na účtě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Bankovní poradce v Tvé bance má přístup na Tvůj účet.Jen nemůže s penězi disponovat,ale vidí posuny peněz i zůstatky.Finanční poradce,pokud dělá pro více bank je schopen vybrat ten nej produkt pro toho kterého klienta.A s Tvým účtem nemá nic společného.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek