eradaur

může mně někdo poradit s problemem komunikace na diskusních

forech…na př. „Aktuálně“… často v diskusích pod jednotlivými debatami reagují diskutující bezprostředně za sebou, že to připomíná „chat“. Lze najít způsob na notebooku jak se do diskuse zapojit, abych reagoval bezprostředně na odpověď diskutujicího? Díky!
Doplňuji:
já se k diskusi umím připojit…problém je v navázání odpovědi bezprostředně, resp. hned vzápětí, abych sledoval odpověď a mohl na ni bezprostředně reagovat…něco na způsob „chatu“. Ale to asi není možné. Totiž, potíž je v tom, že zabřednu do diskuse a potřebuji ihned reagovat.

Nejlepší odpověď
rynek878

není to nic složitého,jenom musíte být přihlášený aby jste mohl vstoupit do diskuse.První co musíte udělat,klepnout na „přidat názor“,potom se ukáže tabulka pro přihlášení.
(data přihlášení ani nemusí odpovídat pravdě,to nakonec uvidíte sám).

Další odpovědi
GangstaHelper

Nevím jak na konkrétní diskuzi, ale většinou je možné nechat si na email zaslat, jakmile příjde nový přízpěvek nebo odpověď (jako třeba na czechcomputer.cz).

To ale může mít zpoždění několika hodin.

Nejspolehlivější pro Vás je diskuzi pravidelně projít. Lepší způsob není.