Kubas11

Může mít dítě svaly ?

Doplňuji:
takhle : http://www.fo­rexample.cz/sto­rage/200808101­147_svaly_450x338­.jpg

Nejlepší odpověď
Hlada

Jak to myslíš? Bez svalů by se přece nemohlo hýbat!

Další odpovědi
Lucijej

Svaly má každý, kdo posiluje, tak je akorát má větší :)

hanulka11

určitě i mimino jak by udrželo hlavičku a jak by hýbalo rukama ........../odkaz neotvírám/

MrGandy

Může, ale je to nelidský. Nedávno bylo v televizi o zneužívání a mučení dětí. A zrovna tam byla holčička, který tahala kýble s vodou apod. Doktoři řekli, že takové svaly na tak mladém dítěti ještě neviděli. ( nevím věk …asi 7–10)

iceT

Může,kdysi jsem v tv viděla dokument o asi 10letém chlapci,co měl svaly jak kulturista a taky myslím byl držitel rekordu o nejmladšího kulturistu světa.Ale byl to děs.
Nevím co to bylo za pořad,ale v dalším díle pořad byla nějaká ukrajinská maminka,co svoji dceru nutila cvičit,aby z ní měla baletku nebo co,a dost to lámala přes koleno,když jí nohy roztahovala do provazu,holčičk měla tak 4\5 let.

kosaaaak

Ano, i srdce a bránice jsou svým způsobem svaly, takže kdyby je dítě nemělo, tak nejenom že by nedokázalo dýchat, ale ani by nemohlo žít.

Ale ty ses ptal nejspíš na toto že? :D >> http://www.lou­pak.cz/video/spor­t/1826-maly-kulturista-aneb-nejsilnejsi-dite