betty59

Může mi zaměstnavatel vystavovat dvě výplatnice? Jedna je od mého nástupu jako DPP a druhá, když jsem uzavřela DPČ.

Může mi zaměstnavatel vystavovat dvě výplatnice? Jedna je od mého nástupu jako DPP a druhá, když jsem začala jako DPČ a stále mi převádí peníze z jedné na druhou. je to přípustné? Jak mohu reagovat? již jsem několikrát urgovala, ale vždy mi bylo řečeno, že na tom pracují. Co mohu ještě udělat?

Odpovědi
Pepa25

Samozřejmě, že může vystavovat zvlášť výplatnici pro DPP a DPČ. Ve zbytku je dotaz nejasný: výplatnice je technická záležitost, klíčové je, co máte dohodnoté ve smlouvám a co odpracujete. V čem je vlastně problém?