Avatar uživatele
JájsemRaibek

Může mi někdo vysvětlit jaktože v prohlížeči od Mozilly nevidím michala kolesu a na googlu jo?

Už mě ta mozilla fakt rozčiluje, myslel jsem, že je to nějaká novinka, že pokud si nezobrazím profilovou fotku, tak tam není nic vidět. Dnes mi mozilla spadla, tak jsem se na to vyprdnul a otevřel google chrome. A najednou tam vidím i jeho fotku, ale na mozille není nic, ani prázdná fotka, text začíná úplně vlevo.
Co to ksakru je?
Doplňuji:
Na googlu myslím v prohlížeči google chrome.
Mimochodem ted jsem si tam dal fotku i já a je to to samé.
Pokud jsem na prohlížeči google chrome fotka tam je, pokud jsem na mozille, tak tam není nic, jen text.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4083 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

já Mozillu mám a Michala Kolesu na Googlu vidím i s fotkou :)
nemám Chrome..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Osobně bych zkusil vyčistit tu cache prohlížeče – například již zmíněným CCleanerem. Nepomůže-li, kompletně odinstalovat a nainstalovat znovu aktuální verzi toho Firefoxu. Předpokládám, že jste zkoušel zakazovat doplňky.
Ta reinstalace by měla pomoct, je to svým způsobem nejjednodušší řešení problému.

Google Chrome bych odinstaloval a nepoužíval, sleduje aktivitu svých uživatelů.

Pokud se Vám Google chrome líbí, nainstalujte si SRWare Iron. Je to úplně to samé, jen to nešpehuje své uživatele – mimochodem toho špehování si už všimli i v Bruselu v EU, čekám, že Google dostane pořádnou pokutu.

Já považuju Firefox za výborný prohlížeč, avšak mám nejradši Internet Explorer (na Windows) a Operu (na Linuxu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Mám Mozillu a Michala vidím v celé jeho kráse 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hykam: V kráse? Dlouho se neoholil, nevypadá moc dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Jsou lidé, kteří rozumí internetu a tvrdí, že Mozilla je nejhorší prohlížeč. Mně osobně taky není sympatická. Já Michala v Google Chrom vidím dobře na fotkách i na videu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rozdil-mezi-prohlizeci-mozilla-a-google-chrome

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek