JájsemRaibek

Může mi někdo vysvětlit jaktože v prohlížeči od Mozilly nevidím michala kolesu a na googlu jo?

Už mě ta mozilla fakt rozčiluje, myslel jsem, že je to nějaká novinka, že pokud si nezobrazím profilovou fotku, tak tam není nic vidět. Dnes mi mozilla spadla, tak jsem se na to vyprdnul a otevřel google chrome. A najednou tam vidím i jeho fotku, ale na mozille není nic, ani prázdná fotka, text začíná úplně vlevo.
Co to ksakru je?
Doplňuji:
Na googlu myslím v prohlížeči google chrome.
Mimochodem ted jsem si tam dal fotku i já a je to to samé.
Pokud jsem na prohlížeči google chrome fotka tam je, pokud jsem na mozille, tak tam není nic, jen text.

Nejlepší odpověď
briketka10

já Mozillu mám a Michala Kolesu na Googlu vidím i s fotkou :)
nemám Chrome..

Další odpovědi
Bedy

Osobně bych zkusil vyčistit tu cache prohlížeče – například již zmíněným CCleanerem. Nepomůže-li, kompletně odinstalovat a nainstalovat znovu aktuální verzi toho Firefoxu. Předpokládám, že jste zkoušel zakazovat doplňky.
Ta reinstalace by měla pomoct, je to svým způsobem nejjednodušší řešení problému.

Google Chrome bych odinstaloval a nepoužíval, sleduje aktivitu svých uživatelů.

Pokud se Vám Google chrome líbí, nainstalujte si SRWare Iron. Je to úplně to samé, jen to nešpehuje své uživatele – mimochodem toho špehování si už všimli i v Bruselu v EU, čekám, že Google dostane pořádnou pokutu.

Já považuju Firefox za výborný prohlížeč, avšak mám nejradši Internet Explorer (na Windows) a Operu (na Linuxu).

Hykam

Mám Mozillu a Michala vidím v celé jeho kráse 🙂

anonym

Hykam: V kráse? Dlouho se neoholil, nevypadá moc dobře.

pusinka50

Jsou lidé, kteří rozumí internetu a tvrdí, že Mozilla je nejhorší prohlížeč. Mně osobně taky není sympatická. Já Michala v Google Chrom vidím dobře na fotkách i na videu

cochee

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rozdil-mezi-prohlizeci-mozilla-a-google-chrome