sádlo

Muže mi někdo poradit s OS?

Dobrý den. Potřeboval bych prosím poradit, co dělat,když jsem si nainstaloval os win. 7 a po instalaci mi přestali fungovat usb zařízení a připojení k internetu.

Odpovědi
jáára

Instaluj znovu a lépe. Asi notebook, že?

Human

Nainstaluj ovladace

isteron

Myslím, že treba nainštalovať všetky ovládače. Win 7 nemám, nepoznám. Ale inštaloval som nedávno w 10, ale údajne ten si vyhľadá a nainštaluje ovládače sám.
Trvalo to na ntb asi 5 hod, ale mal som nízku rýchlosť, ale naskočil na prvý krát bez problémov.

sádlo

Hele nejde to. Když vložim cd a dám instalovat, tak to píše chybu.

jáára

je to notebook?

sádlo

ne