Fidel

Může mi někdo doporučit nějaký pěkný film pro dva intelektuály na zítřejší večer?

Film pro dva intelektuály na večer.

Nejlepší odpověď
dj-davson

Pěkný film je třeba 21 gramů. Jednou z myšlenek tohoto filmu je poznatek, že se hmotnost těla v okamžiku smrti zmenší právě o 21 gramů. Tento film mi příjde hodně zajímavý. Někteří vědci se touto otázkou skutečně zabývali a zjístili, že když zváží lidské tělo za života a pak jej zváží po smrti, tak hmotnost člověka po smrti se skutečně snížila o 21 gramů. Nejedná se ale o dokument jak by se někteří mohli z mé odpovědi domnívat. Popis k filmu najdete na této adrese http://www.kfil­mu.net/filmy.php?sek­ce=informace&fil­m=21gramu

Další odpovědi
poa.li

Hranice ovládání…

venkovan

Jak Krteček ke kalhotkám přišel. Je v tom víc moudrosti než v mnohých vyhlášených oskarových filmech

tyrox

Sherlock Holmes xD

sara-sara

2001: Vesmírná odysea :)

spot

Gallipolli by Peter Weir