Yvetta.B

Muze kamarad odstoupit smlouvy?

Kamarad si vcera koupil auto v autobazaru za 135.000,–. Promluvili jsme si s nim a uznal ze je to zbytecne drahe a ze si radsi koupi auto pres internetovy bazar za 30.000. Je to mozne od smlouvy jeste odstoupit? Auto koupil na splatky ..diky

Nejlepší odpověď
setapouch

Nejen, ze je blby, ze si koupi auto bez rozmyslu, ale je dokonce tak blby, ze si chce koupit „auto“ za 30 000? Hele, smlouva neni toaletak. Pokud v ni neni moznost odstoupeni sjednana, tak at hezky plati. Nakonec muze byt rad, ze se mu to auto za 30 000 nerozsype na dalnici.