Avatar uživatele
anonym

co mám dělat když mi kamarád dluží peníze?

Dobrý den nevím si rady pujčil jsem si v bance pro kamarada 70tisíc a on mi to nechce splacet takže ted kvuli nemu mam problemy prosím vás co mám dělat?Nevím si rady děkuji mockrat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Dobrý den! Půjčovat peníze se moc nevyplácí. Ve vašem případě bych radila jediné: buďto kamaráda nějakým způsobem přinutit (ale nevyhrožovat) nebo zavolat policii. Ale pozor! Jestliže policie zjistí od vašeho kamaráda, že jste mu ty peníze půjčil, myslím že spíše řeknou něco Vám a nechají to být. Pravděpodobně Vám řeknou tohle: Neměl jste je půjčovat. Vaše chyba. Řešení tohoto případu bude obtížné. Držím palce!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Ale je vidět,že to teda moc ,,kamarád,,ne­ní.Jinak se podívej na www.centralni­registrdluzni­ku.cz/.Jsou tam i odborný rady právě pro takový případy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KOLMIX

Osobně bych doporučoval nějakou vymahačskou agenturu. Sice se budete muset s částí peněz rozloučit, ale lepší s částí než s celkem…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kobyla

Dobrý den. Ráda Vám pomohu vyřešit Váš problém s kamarádem, který Vám dluží peníze. Vše v souladu se zákonem. vikovajirina@seznam.cz

před 4487 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání