co mám dělat když mi kamarád dluží peníze?

Dobrý den nevím si rady pujčil jsem si v bance pro kamarada 70tisíc a on mi to nechce splacet takže ted kvuli nemu mam problemy prosím vás co mám dělat?Nevím si rady děkuji mockrat

Nejlepší odpověď
Jahoda

Dobrý den! Půjčovat peníze se moc nevyplácí. Ve vašem případě bych radila jediné: buďto kamaráda nějakým způsobem přinutit (ale nevyhrožovat) nebo zavolat policii. Ale pozor! Jestliže policie zjistí od vašeho kamaráda, že jste mu ty peníze půjčil, myslím že spíše řeknou něco Vám a nechají to být. Pravděpodobně Vám řeknou tohle: Neměl jste je půjčovat. Vaše chyba. Řešení tohoto případu bude obtížné. Držím palce!!!

Další odpovědi
roxy52

Ale je vidět,že to teda moc ,,kamarád,,ne­ní.Jinak se podívej na www.centralni­registrdluzni­ku.cz/.Jsou tam i odborný rady právě pro takový případy.

KOLMIX

Osobně bych doporučoval nějakou vymahačskou agenturu. Sice se budete muset s částí peněz rozloučit, ale lepší s částí než s celkem…

kobyla

Dobrý den. Ráda Vám pomohu vyřešit Váš problém s kamarádem, který Vám dluží peníze. Vše v souladu se zákonem. vikovajirina@seznam.cz