nffaa6

Může holka otěhotnět teoreticky už při svém prvním sexu v životě?

Nejlepší odpověď
quentos

Samozřejmě. A nejen teoreticky.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, může. Některé dívky a ženy věří, že neporušená panenská blána zadrží spermie a funguje jako určitá forma antikoncepce. Panenská blána však nepokrývá děložní hrdlo a při styku je stejně protržena, pokud k tomu už nedošlo dřív. Při prvním pohlavním styku může dívka otěhotnět stejně, jako při stém. Je to jen nepravdivá fáma. 🙂

paul1

Samozřejmě, je třeba používat ochranu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.