Spartaboy

Může existovat set-top box, přes který pojede na DVBT2 patnáct let stará televize Sony?

Máme dvě televize, u jedné to není problém, je stará několik let.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jakýkoliv STB na DVBT-2 na jakoukoliv TV, pokud má koaxiální ant. vstup nebo SCART.

Další odpovědi
Edison

Doplním Keplera: Netřeba dokonce ani ten scart, stačí A/V in, composite. Některé mohou mít component, nebo RGB. Čili podle TV vybrat odpovídající STB. Pro upřesnění – composite je i ve scart, čili pokud TV má jen RCA, lze pořídit STB se scartem a příslušný kabel.

sowa

Jde to. Mám také asi 15 let starou TV(ještě se skleněnou obrazovkou).Koupili jsme obyčejný Settopbox ,je třeba ho připojit scart kabelem (široká zásuvka). K tomu mám pokojovou anténu a funguje to.