Jindri

Muze exekutor naridit uradum, ze Vam urady nesmi vydat cestovni pas???

I kdyz se mne to netyka, docela by me zajimala odpoved. Dekuji

Odpovědi
tom004

Osobně si myslím,že toto právo má pouze soud.Ale v našem státě,kde zločin a zlodějiny jsou „předností“,je možné lecos.Takže,kdoví.

nanule

Ano, muze. Soud naridi exekuci a poveri exekutora. Veskere dalsi kroky a zpusob exekuce je pak na exekutorovi.