dgfdgf

Může dřevěný nádobí škodit zdraví? Jaký výhody a nevýhody má dřevěný a klasický nádobí? Já rád piju z dřevěnýho hrnku.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nemáš dřevěné nádobí vyrobené třeba z tisu, tak neškodí. Problém u dřevěného nádobí je pouze s hygienou. Dřevo je přece jenom částečně porézní tak se obtížněji udržuje v čistotě. Dalším problémem je, že se v dřevěném nádobí klasickým způsobem obtížně vaří, ale i to je možné.

Další odpovědi
anonym

Neškodí,pokud o ně řádně dbáš,běžně stoluji z dřevěných misek a jsem tu.