Rokio

Může dostat sexuální násilník amnestii?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Schluker

ano

Další odpovědi
zbyndo

ano

Keď mohol dostať amnestiu vrah, (Česká republika, pri zvolení prezidenta, rok presne neviem), tak áno. Mimochodom, ten chlapík na druhý deň zavraždil v nemocnici dieťa. Čo už k tomu dodať?

aliendrone

ano

Neboj nic, na sexuální ZNASLINĚNÍ pohlíží soudy shovívavě, i když už možná i na to je nějaký paragraf. (bych se nedivil při dnešní situaci ohledně práv, harasmentu a dalších kktin) :( :( :(
Pokud se ale dopracuješ až ke znásilnění, tak už to tak „laciné“ nebude.

elkon

jiná odpověď

Máš také jiné zájmy, než tyhle úchylárny? Co věnovat čas něčemu normálnímu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.