Boy 13

Muze doktor zmenit den narozeni ditete?

Dam priklad. Dite se narodi 31.12.1999 ve 23:59 minutu pred Novym rokem…kdyby chteli rodice, muze doktor na jejich prani napsat datum narozeni 1.1.2000?? Protoze to zni lepe, ze se narodil na Novy rok a jeste k tomu v novem tisicileti.Diky

Nejlepší odpověď
Drap

Neměl by, ale stát se to může

Další odpovědi
ivzez

Není to pravděpodobné, u porodu bývá více lidí,
taková „kamufláž“ by neměla projít.

Pravděpodobnější je možnost, že by lékař porod
„nepatrně prodloužil“, aby se dítě narodilo až po půlnoci.
Ale ani to žádný rozumný lékař neudělá.

Anikitos

Pokud se jedná o minutu tak možná jo.

Jinak, pokud je čas už zapsán a přesně daný, nemělo by se to měnit.

Ale z mého pohledu je čas irelevantní, vč. kalendářů a jakéhokoli počítání času, které si lidé vymysleli.

Arne1

Myslím, že doktor i matka mají při porodu mnohem více důležitější práce, než koukat na hodinky jestli je takový nebo makový čas.