Boy 13

Může člověk v důsledku ztráty kyslíku a následného omdlení zapomenout určité životní události?

Jak jsem psal již dříve v mé otázce, jak jsem měl pocit na omdlení, tak jde o tohle.
V září roku 2020, když se na krátkou dobu otevřely školy, tak jsme měli 6 hodin výuku, já téměř nepil a ve třídě se nevětralo, nebyl tam vzduch. A najednou při hodině mě polil ledový pot, začlo mi hučet v uších a cítil jsem se jakobych ,,nebyl" v mém těle, nebo jak to popsat, ani jsem necítil štípnutí, tak jsem rychle stáhl roušku a asi po 30 sekundách jsem přišel k sobě, hučení v uších se ztratilo a mdloby před očima ,,jiskřičky a záblesky" se taky ztratili. Prosím o dvě odpovědi. O co podle vás šlo, jestli o lehkou mrtvici (mám trochu zvýšený krevní tlak a dokonce navštěvuji kardioologa) nebo co to mohlo být. A za druhé, nemohlo to poškodit nějak můj mozek a vzpomínky v něm? Třeba, že si nebudu za 2 roky pamatovat tak události co jsem zažil např. v roce 2017 a tak. Prosím, mám přísahám strach, že mi tohle v důsledku nedostatku kyslíku ať to byla mrtvice nebo nevim poškodilo neurony v mozku a mé drahocenné vzpomínky v něm. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
seraphico

Zajdi si ke svému lékaři a zeptej se ho na to samé. Ten ti odpoví lépe než my.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Boy 13

Já se jen chci zeptat, co to podle Vás mohlo být. Jestli to bylo z té roušky, nebo jestli to nemůže mít dopad na mozek a moji paměť a cenné vzpomínky uložené v ní. Prosím, prosím, odpovězte, jste zlatý, děkuji Vám.