Avatar uživatele
Boy 13

Může člověk v důsledku ztráty kyslíku a následného omdlení zapomenout určité životní události?

Jak jsem psal již dříve v mé otázce, jak jsem měl pocit na omdlení, tak jde o tohle.
V září roku 2020, když se na krátkou dobu otevřely školy, tak jsme měli 6 hodin výuku, já téměř nepil a ve třídě se nevětralo, nebyl tam vzduch. A najednou při hodině mě polil ledový pot, začlo mi hučet v uších a cítil jsem se jakobych ,,nebyl" v mém těle, nebo jak to popsat, ani jsem necítil štípnutí, tak jsem rychle stáhl roušku a asi po 30 sekundách jsem přišel k sobě, hučení v uších se ztratilo a mdloby před očima ,,jiskřičky a záblesky" se taky ztratili. Prosím o dvě odpovědi. O co podle vás šlo, jestli o lehkou mrtvici (mám trochu zvýšený krevní tlak a dokonce navštěvuji kardioologa) nebo co to mohlo být. A za druhé, nemohlo to poškodit nějak můj mozek a vzpomínky v něm? Třeba, že si nebudu za 2 roky pamatovat tak události co jsem zažil např. v roce 2017 a tak. Prosím, mám přísahám strach, že mi tohle v důsledku nedostatku kyslíku ať to byla mrtvice nebo nevim poškodilo neurony v mozku a mé drahocenné vzpomínky v něm. Co mám dělat?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? seraphico před 1169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
seraphico

Zajdi si ke svému lékaři a zeptej se ho na to samé. Ten ti odpoví lépe než my.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Boy 13

Já se jen chci zeptat, co to podle Vás mohlo být. Jestli to bylo z té roušky, nebo jestli to nemůže mít dopad na mozek a moji paměť a cenné vzpomínky uložené v ní. Prosím, prosím, odpovězte, jste zlatý, děkuji Vám.

před 1169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek