jirka F

Může člověk po předávkování léky nutně upadnout do bezvědomí, nebo se tak děje pouze, když tabletky zapije alkoholem?

Nepředávkoval jsem se jen mně to zajímá.

Může člověk po předávkování léky nutně upadnout do bezvědomí nebo se tak děje pouze když to zapije alkoholem?

Nejlepší odpověď
Kepler

Záleží na tom o jakou skupinu léků by šlo. To by to předávkování muselo být opravdu velké. S alkoholem je nebezpečné kombinovat třeba barbituráty, protože účinky se sčítají.

Další odpovědi
elkon

Záleží co je to za léky. Po některých může i zemřít.

Dochy

slova „může“ a „nutně“ nepatří do jedné věty. Alespoň ne zařazená tak jak jsi to s nimi provedl ty. Buď „může“, nebo „nutně“.

A pak samozřejmě záleží na tom jaké léky, v jakém množství a v jaké jseš kondici…

mosoj

Lék je svým způsobem jed, alkohol je jed. Co chceš víc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.