bolak

Může člověk nemít sny?

Může po světě chodit člověk, kterej nikdy v životě neměl sen?

Odpovědi
Funna

to záleží, na úhlu pohledu…každý sní, jen ne každý si ráno pamatuje, že se mu něco v noci zdálo…a určitě lidé, kteří si NIC nepamatují jsou…ale oni fakticky také sní…i když o tom neví…

VIKTORIÁ

Není to možné , každý má sny i zvířata… Možná si jen ráno nepamatuje ale urcite je má

bolak

Funna: to že jsou lidé, kteří si nic nepamatují, samozřejmě vím :) ale otázka zněla trochu jinak, proto jsem ji šoupnul do rubriky zdraví, poněvač pokud tací lidé mezi jsou, tak nejspíš půjde o nějakou anomálii