jiriii

Může člověk doplnit svou otázku v odpovědích víckrát než jednou?

Když kliknu podruhé na – doplnit otázku, tak mě to strčí na – položit novou otázku.

Nejlepší odpověď
bolak

Můžeš to napsat do diskuze a pak kliknout na „Upravit otázku“ a „Odeslat“. Tím se otázka pošoupne na aktuální stránku, úplně nahoru, jako kdybys ji doplnil. A takhle to můžeš dělat donekonečna, pokud se odpověď na svojí otázku nedozvíš.

Další odpovědi
briketka10

hele, ale bolak měl svou vychytávku, ale
já už si ji nepamatuju vy někdo jo, že to
prý ještě jednou jde, přijdu na to a dám
sem jednu starší otázku :o)

hanulka11

můžeš doplnit pouze jednou a pak lze psát do diskuze pod otázkou

Lucijej

Nejde. Pouze jednou. Ale když mermomocí budeš chtít něco doplnit, tak klikni dole pod otázkou na dizkuzi a pořešit to tam.

Bedy

Bohužel jen jednou lze doplnit otázku a jen jednou doplnit odpověď.
Naštěstí je tu pak diskuze, takže tam lze položit doplňující otázku či napsat doplňující odpověď.

briketka10

jedna odpověď od naší -iv- na přední straně Hhh :)
hezká moc se mi líbí, konečně se osmělila a šla
s pravdou ven a nehraje si na schovku :)

Pokročilý

  • iv-II.

ja bych se primlouvala, aby jste to porad posoupaval az do te doby, dokud vas neohvezdickuji i manzele Kodexovi !! :)
diky .. -iv-
Odpovědět

Vložena před 37 dny

briketka10

jo jo člobrdo /žlutá figurka/+ségra=noč­ník,
já si pamatuju věcí, ale ty postupy mi unikaj :(

jiriii

Dobře bolak, už jsem na to přišel. :-d

bolak

briketka10: ty si to ještě pamatuješ jo? :)

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vedeli-jste-ze-se-da-otazka-ktera-uz-byla-doplnena-posoupnout-znovu-nahoru