FlAsh_7

Může člověk digitálně „chodit za kulturou“? Kam?

Odpovědi
led

Pozrite si webové stránky kultúrnych zariadení, divadiel, koncertných sál a nájdete veľké množstvo odkazov na platené „za vstupenky“, alebo voľné prenosy divadelných predstavení. Je to prakticky celosvetová akcia počas pandémie.
Veľa titulov bolo prispôsobených práve na takéto prenosy.

za vstupenky – jednoducho prídete cez internet do pokladne a zakúpite si vstupenku na pozeranie vybraného predstavenia. Bez tejto vstupenky prístup na predstavenie máte odopretý (uvádzačka vás nepustí dnu)

elkon

Záleží, jakou kulturu máš na mysli. Někomu stačí YouTube. Je tam toho dost. Stačí napsat téma do vyhledávače.