Rommart

Může být problém pokud si chci pronajmout RD na kterém váznou dluhy předchozích podnájemníků na energiich?

Našel jsem si podnájem v RD a dnes jsem se dozvěděl že předchozím nájemníkům bylo vše odpojeno,plyn,e­lektřina,inter­net,voda. Je možné že pokud půjdu jako nový nájemník tohoto domu žádat o připojení plynu,elektřiny a vody na své jméno které je uvedeno v nové podnájemní smlouvě,že bude chtít distributor po mě úhradu nesplacených závazků po předchozích nájemnících?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemůže dodavatel chtít platit za druhé , ale může pozastavit připojení až do uhrazení.

Další odpovědi
cukrar

Nemůže po Vás chtít dodavatel abyste platl dluhy za jiné.

Doplňuji:
Drape, to je vydírání a nemáte pravdu. Soused dlužil jak plyn tak elektriku, vystěhoval se, byt se opravil, plyn už běží, s elektrikou čekám na nového nákjemníka..