Drap

Může být podvodník podveden ?

http://www.no­vinky.cz/krimi/255560-podvodnik-si-sel-do-skoly-overit-padelane-vysvedceni.html
Po přečtení nevím jestli se mám smát, nebo zoufat nad tím, co je všechno možné.

Nejlepší odpověď
annas

Slyšela jsem tuto informaci ve zprávách TV. Nad blbostí zůstává rozum stát. Dotyčný si koupí vysvědčení a pak se diví, že jde o padělek. Zmoudřel? Nebo počítal s nižším trestem?

Další odpovědi
anonym

A může zloděj okrást zloděje?

Michal Kole

Taky jsem koukal

jendahun

Blbec.Mohl jsem mu ho prodat za polovinu.