Avatar uživatele
Západ

Může být každodenní onanie a orgasmus u muže nějak nezdravý?

Zajímavá 0 před 2094 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Můžeš mít odřený penis a můžeš pak více preferovat masturbaci přes skutečným sexem. Jinak žádné nedostatky nevidím.

Přiměřená onanie je prospěšná lidskému tělu. Je jedno, co tvrdí církev. V soukromí si může dělat člověk co chce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Doktor uzel říkal, že pokud máš hotové domácí úkoly (o prázdninách irelevantní) tak v tom nevidí žádný problém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Chrochta

Myslym že ne ba naopak to více méně prospívá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nic se nemá přehánět. Když už nic, hrozí tenisový loket.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

Rokio: konečně dobrá odpověď !!!

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

Mc Merkurion: Děkuji.

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Co tvrdí církev je možná jedno, ale rozhodně není jedno, jak se na takové smilstvo dívá Stvořitel.

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… mně stvořili rodiče, žádnej stvořitel u toho nebyl …

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Nemusel u toho být, ale má absolutní právo rozhodovat o tom, co je pro člověka dobré a co špatné. V případě smilstva a cizoložství se za celou dobu lidské existence Boží názor na takové jednání nezměnil. Pokud to člověk ignoruje, škodí sám sobě.

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já nikomu svůj ateismus nevnucuju, takže si vyprošuju s náboženstvím totéž … bůh či aláh, voba jsou na dvě věci a jsou kvůli nim jen rozbroje …

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Mc Merkurione, samozřejmě.. Já Vám také své názory nevnucuji. Říkám jen to, co si může každý přečíst v Bibli. A co se týká toho, co tu církve „ve jménu Božím“ napáchaly, od toho se distancuji.
Věřte si čemu chcete, je to vaše svobodná volba :)

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

A tušíš vůbec co je to smilstvo? (je to samozřejmě bezvadná příjemná záležitost)

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

Samozřejmě, že vím, co je smilstvo. Je jo jakýkoliv druh nevázaného sexuálního chování, například pohlavní styk bez právoplatně uzavřeného manželství, pohlavní styk mezi osobami stejného pohlaví a pohlavní styk se zvířaty.. Ještě se vám z toho nezvedá žaludek?

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Pohlavní styk se zvířaty je snad hnus pro všechny, bez ohledu na víru. Pohlavní styk mezi osobami stejného pohlaví budou, přestože toho nejsem úplným zastáncem, ale co je mi do toho… Pohlavní styk bez právoplatně uzavřeného manželství je prostě běžná věc. Nevím, proč by se z toho měl zvedat žaludek někomu, kdo není příznivcem smilstva.
Musíte chápat i ostatní, nevěřící osoby. Mně taky přijde divné, že podle smilstva prodávám své tělo, pokud mám oblečení, které zvýrazňuje ženské rysy. Každý si zvolí svou cestu, ostatní to mají respektovat. Ať už je to tak, či onak. Ale nevím, proč by se z toho někomu měl zvedat žaludek. Každý má svoje.

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

  • budiž (ne „budou“)

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a co teda řekneš na tento citát: „Neboj se vyznávat tento hřích i opakovaně. Tvé vyznání je pro Boha svědectvím, že ti o to jde. Jestli chodíš ke zpovědi pravidelně, tak i k přijímání choď co nejčastěji. Třeba nalezneš v přijímání Krista mocnou zbraň proti Zlému a zároveň pokoj a správné nasměrování do okamžiků, ve kterých jsi sám se sebou a ve kterých se cítíš zranitelný.“ … mně to říká: jen houšť, jen houšť …

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Roman71

A ten citát je odkud? Z katecheze? Za své jednání se budu zodpovídat Bohu a ne farářovi :)

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nějak špatně znáš svou víru !!! … takže si to ujasni: http://www.vi­ra.cz/otazky/Za­vislost-na-masturbaci.html … ale potom, co vše si vyjmenoval pod smilstvem, asi se těch muslimů už nebudu tolik bát, už je pozdě, fanatických náboženství tu už máme dost …

před 2094 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví