Denise

Může aktualizace OS z W8 na W8.1 vymazat všechny soubory a programy ?

Nemá někdo zkušenosti s aktualizací OS W8? Mému známému se totiž stalo, že když aktualizoval na novější verzi W8.1, tak mu z počítače zmizely veškeré soubory a stažené programy, které tam měl (předtím ale měl W XP, W8 si kupoval, pokud to má nějaký vliv). Mám sice vše zálohované na USB flash disku, ale i tak by se mi nechtěli znovu stahovat veškeré programy. Pokud někdo ví, budu ráda za každou odpověď, děkuji moc.

Nejlepší odpověď
arygnoc

pri upgrade z w8 na w8.1 riziko straty programov nehrozí.

niečo iné je prechod z xp na w8/w8.1 – tam všetky programy inštalované v xp „zmiznú“, jedná sa v podstate o inštaláciu nového os.

;-Q