Avatar uživatele
sesednizkola

Muž znásilňoval manželku zatímco spala a ta na to přišla, když v jeho mobilu našla videa. Je tohle vůbec možné?

Jako nerad bych, aby se na odpovědích každá pitomost co se stane musela prodiskutovávat, od toho jsou diskuze pod články… ale tohle?! Je vůbec něco takového možné?

Muž znásilňuje několik let ve spánku svojí manželku, která je s ním v hezkém vztahu atd. Pak jednou odejde manžel do práce a ona se mu jen tak, asi aby člověk o její stupiditě neměl pochybnosti, začne hrabat v mobilu. Hrabe se mu tam až tak hluboko, že najde videa kde jí znásilňuje ve spánku. Zavolá to muži, ten se udá, ona na něj pro jistotu ještě podá oznámení a muž jde na 9 let do kriminálu.

Jako já už ve svém životě zažil spousty věcí a viděl jsem hodně kuriozních životních situací. Za sebe ale musím říct, že i přes to všechno nějak nechápu, jak se tohle může stát střízlivému člověkovi co není ani na drogách nebo nijak jinak postižený.

Jinak co se týče znásilnění, vycházím ze své zkušenosti, kdy se zatím každé mé přítelkyni líbilo když jsem jí kdykoliv probudil sexem a všechny se vzbudily. Co spolu musí mít za vztah, když tohle nahlásí a pošle ho na tolik let do kriminálu? Jako neřeknu, kdyby byli nějaký rozhádaný a každý spal v jiném pokoji, on by jí někde svázal, zbil a znásilnil. Ale tohle? Fakt nestačím zírat.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek, autacek před 2428 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

Mě udivuje hned několik věcí. Jak to, že se při tom nevzbudila? Jak to, že si manžel nebere sebou do práce telefon? Jak to zavolá muži, když si muž nechal telefon doma?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Tohle mi připadá nějak přitažené za vlasy. Jak ji mohl znásilňovat a při tom nevzbudit? Nějaký odkaz by nebyl?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Pojem „znásilnění manželky“ sám o sobě dostatečně dokumentuje zvrácenost našeho právního systému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Svedla bych to na chloroform :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No jasně, je to možný a za ten bonz měl obratem nahlásit, že takhle vylitá jako rybník je 24h. denně a mohli jít voba- vona za upírání práva na soulož s manžalkou a za toto bych jí napálil aspoň o rok víc, tak deset!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zřejmě měla manželka tvrdé spaní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

V Česku, kde je řada občanů sexuálně pomýlených, je všechno možné

Upravil/a: Kryšpín

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
sesednizkola

Odkaz zde http://zahranic­ni.eurozpravy­.cz/eu/197267-zena-prozila-sok-v-mobilu-sveho-manzela-objevila-videa-jak-ji-znasilnuje-zatimco-spala/

Prosím doplnit do zdroje.

před 2428 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

V článku soudce říká, že „pila a upadla do tvrdého spánku“. Jestli vyspávala čtyři promile, tak se nedivím, že ji nic neprobudilo.

před 2428 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
sesednizkola

No prý to bylo opakovaně… i tak, znásilnit mrtvolu, navích ten chlap byl určitě taky ožralej… a trest 9 let už nechápu vůbec.

před 2427 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Čemu si to natáčel? VŽDYŤ TO BYLA MANŽELKA!! Tss, uchyl… ;p

před 2427 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek