nikitač

Muž nebo žena

Hlasujte v anketě

Odpovědi
poa.li

Žena

Elk

Muž

Co je to za blbý otázky? K večeři bylo LSD, THC, Crack, perník nebo něco jiného?

Miroslavst

Žena

Právě jsem se převlíkl(a) :D

Jahoda

Žena

Moc jsem nepochopila otázku. Já jsem žena. Jinak mne přitahují muži.

ten který je

Muž

Jsem muž – viz avatar,ale jinak jsem na ženy.:-D

anonym

Muž

Muž nebo žena? – anotace
Muži a ženy jsou rovnocenní! Muži nikdy nepoznají svoje mužství, pokudse nesetkají se ženou, a ženy nebudou nikdy ženami jinak než skrze muže. Jeden bez druhého nemohou být. Žijeme v polaritním světě… Zdá se vám, že je lepší noc, nebo snad den? Je lepší Měsíc, nebo snad Slunce? Možná upřednostňujete bílou kočku, nebo snad černou?Přestaňte s tím! Spojte pohled muže a ženy a vytvořte si celý obraz tohoto světa. Spojte se s Bohem! Spojte muže a ženu ve svých odlišnostech, přestaňte bojovat, začněte se projevovat, respektovat a spolupracovat. Pokud pochopíte pravidla hry, spojíte své pohledy na svět, otevírá se před vámi nekonečný potenciál. Pochopte, že i vy sami potřebujete myslet i konat – a to je žena i muž ve vás.Přijmete-li rovnocennost mužů a žen, nastane i ve vašem mozku rovnováha. Přijměte se, ať jste muž a nebo žena. Rovnováha v mozku každého z nás ovlivní celkovou rovnováhu na Zemi.
http://www.kos­mas.cz/knihy/138194/muz-nebo-zena/

mojitek

tranďák..

led

Ako znie otázka?
Kto som? (odpovedajúci)
Kto som? (pýtajúci)

kapka

Led, to už se nikdy nedozvíme. Ostane to tajomstvom. 🙂

anonym

To není tajomstvo, to je sčítanie l´udu.:-)))