ptáč

Musím vytvořit 1 účet PC bez spuštění otravných programů zatěžující cpu. 2. bude normální konfigurace. Jak to udělat?

Budou zakázány síťové připojení, indexování, antivir a různé až hrůzné věci jako aktualizace. Potřebuji získat minimální čas ke zpracování zvuku. Víte jak?

Odpovědi
lukas.zmizik

no tak stiskni ctrl+alt+del , tam zapni správce úloh a podiv se na to, co zatěžuje nejvíce procesor… já to mám nastavené tak, že aktualizace jsou zapnuté – to není nic, co by procesor zatěžovalo, v tvém případě bych zakázal antivir a s tím i síťové připojení… jinak jakékoli indexování , at už po instalaci office, nebo adobe ihned zakazuju