Stařík2

Musim se připojit na nově budovanou kanalizaci, pokud v osadě na chalupě nemám trvalý pobyt, obývám ji pouze v létě?

A vodu mám připojenou asi 5 měsíců v roce a spotřebu a spotřebu mám cca 1000 litrů a to ještě na postřik zahrádky a umytí rukou.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud nic nevypouštíš, máš vlastní čističku, nebo septik na vyvážení/samozřejmě zkolaudovaný, a máš smlouvu s nejbližší čističkou, že tam budeš septik za úplatu vyvážet tak nemusíš.
Osobně si ale myslím, že levnější a značně pohodlnější bude připojit se. Připojením vlastně i zvýšíš hodnotu nemovitosti.

Další odpovědi
cukrar

Ano, musíte.
jak likvidujete odpadní vodu?