mean.angel

Musím platit dolary?

Chtěla bych si objednat tepláky z e-shopu, ale nevím jestli musím platit dolary a nebo můžu platit korunami.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Předpokládám, že bude třeba platit kartou nebo Paypalem.
I když je kupní cena v USD není problém zaplatit kartou ke korunovému účtu, jen se cena přepočte do korun …

Další odpovědi
Fm2.0

Co uvést detaily. Proč bys měla platit v dolarech? Co je to za eshop, nebo jsi snad v nějaké zemi, kde je dolar hlavní měnou?
To zjistíš v podmínkách toho e-shopu – ve způsobu platby a dopravy. Když tak si zkus hodit něco do koše a podívej se na to, jak chtějí zaplatit, jaké tam jsou možnosti, ale ještě to neobjednávej, dokud nebudeš vědět, jak to je a jak to chceš zaplatit.
Mimochodem, my fakt vážně nevíme, jestli musíš nebo nemusíš platit v dolarech, když vůbec ale vůbec nevíme o co jde.