Spartaboy

Musí být v telefonu SIM, aby chytal wifi internet?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ne.

Další odpovědi
Malvína

Na Wi-Fi určitě ne. Pouze pokud byste potřeboval přepnout na data. Ta bez SIM karty nejdou, logicky to není možné. Mám záložní telefon, v něm SIM nemám a normálně používám na Wi-Fi připojení.

aliendrone

Malvína a Hlada to myslí dobře, ale znám telefony, které bez SIM ani nenaběhnou (zastaví se při bootování a můžeš volat jen emergency čísla). Pravda ale je, že jsou to muzeální kousky, dnešní telefony tohle umí. ;) :)

led

Pri súčasných telefonoch, ktoré sú vlastne minitablety, je časť vybavenia použitá na telefonovanie s príslušnou tlf.SIM kartou a časť nezávislá na SIM karte. Wifi a BT sú samostatné komunikačné časti, nezávislé na SIM.