zjentek

Museli jste někdy v životě sami sobě hrabat do svědomí?

Odpovědi
Rokio

Ano, musel, mnohokrát.

To nejhorší, co jsem provedl, byla absurdně motivovaná vražda. Naštěstí jsem hlasy včas přestal slyšet, a tak jsem (ve své podstatě) sám se rozhodl, že mord nedokončím.

Je mi jedno, že to bylo pod vlivem těžké psychiatrické diagnózy. Upřímně toho lituji. Ta „oběť“ tohoto zvlášť závažného zločinu do teď neví, že jsem jí chtěl brutálně zavraždit.

Teď jsem se přiznal, a to oficiálně před širokou veřejností (ne u úřadu/ne před policií), tak také čekám, že budu mít polehčující okolnost, i když to byla pravděpodobně nepříčetnost.

aliendrone

Tedy že bych MUSEL, tak to zrovna ne (ne nadarmo jsem ALIENDRONE). Jenže víš jak, tomu se prostě NEVYHNEŠ. 😐