Dismas

Musel by Ježíš v nacistickém Německu nosit žlutou hvězdu?

Nejlepší odpověď
gecco

Jistě, byl Židem…
😉
To, že ‚odpadl‘, by, myslím, nebylo podstatné – s ideologií NSDAP by asi nesouhlasil…
No, ve východním ‚bloku‘ po válce by si taky nepomohl – byl by zastrelenej, oběšenej, v gulagu a nebo v uranovem dole…
😉

Další odpovědi
lexx

spíš by byl vyslýchán kontráši jak postavit letouny, rakety, moderní zbraně zítřka, jak měnit vodu ve víno a jak oživovat zesnulé soudruhy…