Avatar uživatele
Michal

Můj známý se mi přiznal,že je Gay a že mě miluje,co mám dělat

Mám dobrého kamaráda, který mi řekl,že je gay a že mě miluje. Chápu to, ale nemohu city oplatit. Co s tím? Nechci ublížit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? fortin, Nazdar Bazar před 5193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rousinka

pokud vi, ze jste heterosexual, nejspis vam to chtel jenom oznamit a neocekava nejake opetovani citu.. pokud to nevi, mel byste mu to rict. urcite to pochopi.
nemel byste se mu odted nejak vyhybat,urcite pro nej bylo tezke se priznat a citil by se jeste hur nez se prave asi citi..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HerbiG

rekni mu ze uz mas holku ci zenu … a ze o nej nechces prijit jako kamarad …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
spooky

Od něj to muselo stát dost odvahy, že se svěřil. Také mi kamarádka lesbička vyznala lásku. Řekla jsem jí, že mě to polichotilo, ale že si musí ke štěstí najít někoho jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
metin

Jestli tě tvůj kamarád myluje,ale ty ho nemyluješ tak mu to prostě řekni.To že on je gay to neznamená že ty musíš být taky.Řekni mu že ty nejsi gay a nechceš s ním chodit ale že chceš být s ním kamarád a že určitě časem se mu zalíbý holky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Vaše situace je v podstatě skoro stejná, jako když se něco podobného stane mezi mužem a ženou. Měl by jste na to pohlížet obdobně. On k vám sice má nějaké city, ale pokud je neopětujete (pochopitelně), tak mu to musíte napřímo říct. Otázka zní, co udělá on. Můžete zůstat kamarádi s tím, že se s vaším postojem smíří, a nebo se může stát, že k vám ochladne. Každopádně buďte upřímný. Jak by jste jednal kdyby se jednalo o kamarádku a vy k ní také nic necítil? Je to v podstatě obdobné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

V podstatě nejde tak ani o lásku jako takovou, ale vyjádření maximální důvěry. Vysvětlete kamarádovi, že žádný milostný vztah nebude, ale že si vážíte jeho důvěry a kdykoliv může přijít, když bude cokoliv potřebovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek