Můj syn se pohadal z babičkou? Nebaví se spolu 5 let?Nedá se mu to rozmluvit? Asi sem nezvlád výchovu

Do dneška nenašly k sobě cestu jak vyřešit spor.Ják se sní pohádal tak jí řekl mezi dveřma ji řekl že at nepočíta že jí pujde na pohřeb.Babička leží v nemocnici a je mu to jedno.Mám strach že to opravdu udělá že nepujde ani na ten pohřeb.

Nejlepší odpověď
hrášek

Výchovou to nebude,to bude prostředím ve kterém vyrůstal. Myslím,že myslet na pohřeb jen kvůli tomu,že babička leží v nemocnici je trochu předčasné.
A je logické,že když se spolu nebaví,že jí nechce jít ani na pohřeb.

Další odpovědi
pekynka

Stává se ,že vypustíme z pusy něco čeho litujeme někdy to lze napravit, někdy je pozdě, zvlášť když se to nechá dlouho vyhnít. Asi musí být vůle a snaha napravit to. Možná syn s babičkou měli vážný rozkol a ani Vy netušíte jak hluboké to bylo.Pokud nechce syn udělat první krok, třeba by mohla babička dát najevo, že by se chtěla usmířit,třeba by syn vyměkl.Pokud Vy jste udělal vše co jste mohl k jejich smíření, určitě si nedávejte vinu,každý kromě výchovy dostává genetickou výbavu a tím i určité vlastnosti, výchovou neovlivnitelné.

anonym

a ona měla snahu se snim těch 5 let spojit?? jestli to z jeho strany bylo oprávněné, tak bych pak snim maximálně souhlasil..