Avatar uživatele
anonym

Můj syn se pohadal z babičkou? Nebaví se spolu 5 let?Nedá se mu to rozmluvit? Asi sem nezvlád výchovu

Do dneška nenašly k sobě cestu jak vyřešit spor.Ják se sní pohádal tak jí řekl mezi dveřma ji řekl že at nepočíta že jí pujde na pohřeb.Babička leží v nemocnici a je mu to jedno.Mám strach že to opravdu udělá že nepujde ani na ten pohřeb.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, pekynka před 4215 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
hrášek

Výchovou to nebude,to bude prostředím ve kterém vyrůstal. Myslím,že myslet na pohřeb jen kvůli tomu,že babička leží v nemocnici je trochu předčasné.
A je logické,že když se spolu nebaví,že jí nechce jít ani na pohřeb.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Stává se ,že vypustíme z pusy něco čeho litujeme někdy to lze napravit, někdy je pozdě, zvlášť když se to nechá dlouho vyhnít. Asi musí být vůle a snaha napravit to. Možná syn s babičkou měli vážný rozkol a ani Vy netušíte jak hluboké to bylo.Pokud nechce syn udělat první krok, třeba by mohla babička dát najevo, že by se chtěla usmířit,třeba by syn vyměkl.Pokud Vy jste udělal vše co jste mohl k jejich smíření, určitě si nedávejte vinu,každý kromě výchovy dostává genetickou výbavu a tím i určité vlastnosti, výchovou neovlivnitelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

a ona měla snahu se snim těch 5 let spojit?? jestli to z jeho strany bylo oprávněné, tak bych pak snim maximálně souhlasil..

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy