KristýnaR

Co s tím, když můj počítač nejde spustit – 0×c000000d Windows 10?

Ahoj, mám nový počítač Lenovo, po týdnu mi nejde spustit a ukazuje to pouze viz. obarázek.
Co s tím?

Odpovědi
Cenobita

Teoreticky by to měla být volba č. 3, ale raději to někomu předej, kdo se vyzná v bootování systému Win10.

Ještě zkontroluj zda není připojené nějaké USB zařízení – fleška či něco takového, když tak vyndat a zkusit restart.

jáára

Spusť opravu Windows a tam spusť příkazový řádek. Bude to chtít heslo.
zadej: bootrec /rebuildbcd

pokud nepomůže ozvi se PM. ALe mělo by.

Cenobita: neraď u věcí kterým za mák nerozumíš!