Avatar uživatele
V.E.R.U.

Co znamená, když mě můj králíček líže a líže i moje oblečení co mám zrovna na sobě?

Dobrý den, chtěla jsem se jen zeptat co znamená, když mě můj králíček líže a líže i moje oblečení co mám zrovna na sobě. Má cca 3–4 měsíce a vždy jak si k ní sednu tak mi líže nohy, ruce a pak mi skočí na nohy a líže i oblečení. Tak mě jen zajímá co to znamená. Sama od sebe ke mně přijde a začne mě lízat. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 3351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

"Olizování
Pokud vás králíček začne olizovat, znamená to, že vás má rád. Projevuje takto city jak ke svému páníčkovi, tak k určitým věcem a nebo ke svým dalším králičím kamarádům. Narozdíl třeba od olizování z důvodu hygieny nebo že králíčkovi chybí nějaký minerál/živina (např. když olizují zeď, většinou je to protože jim chybí vápník atp.) " 🙂
http://www.kra­lici.cz/pages­.asp?f=rec-tela

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mattama

Vyjadřuje lásku, náklonnost a důvěru. Není se čeho bát, cítí se jen bezpečně a davá ti to najevo ;)
Hlavně mu to dávej najevo i ty. Mazlení bere tak trošku jako „Já tě umyl, ty mě hlaď“ :D ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

ujisti se, že jí nechybí sůl

před 3351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek