kurec

Muj Kluk a počitač

Mam kluka 12leteho a ma dost blby počitač ma mit 12lety Kluk lepsi počitač nebo ne?

Nejlepší odpověď
Bedy

Co je to blbý počítač? Já si myslím, že může být rád, že má nějaký počítač – pokud si myslíte, že je pomalý nebo se chová nestandardně, kontaktujte mne a můžeme se na to podívat přes Hijackthis.

Další odpovědi
jiriii

Hodně záleží co na počítači dělá, pokud hlavně hraje hry tak to chce počítač kvalitnější ale pokud jen brouzdá na internetu tak bych to nějak neřešil.

radce

Dost obecná otázka, znalost a používání počítače dnes patří k základnímu vzdělání, ovšem podkud na něm může používat internet, Word a Excel, tak je počítač dostačující, aby ne něm mohl řešit domácí úkoly.
Pokud na něm chce pařit ty nejnovější hry, pak už je to nadstandard, který opravdu pro dítě není nutný…