alex.agent

Mohu se zeptat proč když je můj přítel na FaceBooku online, tak se mi nezobrazí že je online? Chat má záplý a já taky.

Vše jsme už zkoušeli, jsme už zoufalí, nevíte co dělat? Občas tam někdy skočí zelená tečka ale pak je zase offline, problémy s připojením nemáme, píšeme si furt i když se zobrazuje jako offline… Děkuji všem za odpověď :)
Doplňuji:
Už jsme zjistili v čem je chyba :) když je na Mozille Firefoxu tak je na FB online ale kdyz je na nějakým jiným (nepamatuju si teď ten název) tak je offline ale děkuji za snahu a odpověď :) snad toto někomu v budoucnu poradí/pomůže :)

Odpovědi
A.d.a.m.

Možná je chyba na straně Facebooku, nebylo by to poprvé ;)