Avatar uživatele
Tlaky

Můj kamarád po 45Ti letech konzumace zlatavého moku náhle přestal.Je to normální? Obávám se o jeho duševní zdraví!!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jikra před 4482 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Asi se bojí o své zdraví – kamaráda odhaduji tak na něco po padesátce. To je zlomová doba, kdy buď přestane a začne se krotit nebo na to kašle a za pár let dojede. Počínající dna, problémy s prostatou, Krohnova choroba, cukrovka, o polypech v tlustém střevu ani nemluvě – to jsou přesně ty neduhy, které člověka, jenž si ještě úplně nevypil mozek, donutí změnit životní styl. Nejvyšší čas!
Může si dát i nealko pivo, dnes jsou některá tak kvalitní, že mnohdy předčí i klasiku. Pokud ovšem někdo není toho názoru, že: Je mi jedno co piju, hlavně, když se po tom motám!
A pak, pach piva z úst není nic úžasného…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

O kamaráda nemusíš mít obavy, je to naopak projev zdravého rozumu. Před 45 lety a ještě dlouho po té byl totiž ten „zlatavý mok“ skutečně pivo, to co se dnes za něj vydává má jen podobnou barvu. Teď už to snad pijí jen zoufalci ze zvyku, nebo z neznalosti. Něco o tom vím, své první pivo jsem zvládla taky před 45 lety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SeptikB

Jsou 2 možnosti:

  1. dostal rozum → nechť vám je příkladem
  2. ztratil rozum → rychle ho zatáhněte do nejbližší nálevny a vyplavte mu tyhle ztřeštěnosti z hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

podívejte se,já jsem pil asi tak od 13 do 47 let a ted nedopiji už ani 1 pivo,nnebo můj táta byl u doktora ten mu řekl že nesmí pít ani kouřit a přišel domu dal mi cigarety zn.CLEA a zapalovač a piva už se nikdy nenapil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Ale já to hlásil předem.Jsem snad ňákej závislák?Hele kamaráde o moje duševní zdráví se neboj,já už se s tím nějak popasuju.Si myslím že i když jsem ve věku ctihodnýho kmeta tak fyzicky ani psychicky na tom zas tak špatně nejsem.Teda až na vyšší tlak,cukr,cho­lesterol,kyse­linu močovou a ještě pár maličkosti jako že třeba zapomínám a píská a šumí mi v uších(i bez alkoholu)tak jsem uplně fit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Já bych Kalouskovi taky přes zlatavý mok nedal ani korunu.
Řekl bych, že naopak dostal rozum a došlo mu, že před tím jen podporoval ty vládnoucí tlupy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

To co se dneska čepuje v hospodách už není pivo!! Tak proto se nedivím! A to neremcám, to vím stoprocentně! Je moc málo hospod, kde mají pivo, jaké bylo dříve.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Hlavně, že tvůj kamarád je spokojený, ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek