Lenča59

Mp3 ke sluchátkům

obědnala jsem si sluchátka trust urban revolt headset. Chtěla bych k tomu nějakou pěknou mp3. Snad ani nemusí být displej (může ale nemusí :D), musí tam být taková…ta věc, abych si to mohla zaháknout za kapsu! =) dlouho sem hledALa po internetu a nic. CHtěla bych aji ňějakou pěknou barvu.. cena tak do 350 kč

Nejlepší odpověď
badisko

je videt ze jsi velice prakticky clovek …no ja nejdrive poridim MP3 prehravac a pak kdyztak sluchatka ..koukni na aukro nebo tak ..v obchode tezko …

Doplňuji:
http://aukro.cz/lis­ting.php/sear­ch?sg=1&strin­g=mp3+prehravac 299kc.. 5 barev ..trvalo ji najit asi 3min…tos hledaj…